Libor Hyjánek, Rožnov pod Radhoštěm.

Je mi něco přes padesát let, svůj život jsem zpomalil a místo kvantity se soustředím na kvalitu. Čas a energii věnuji pouze tomu, co dává smysl a naplňuje mě. Energii, kterou do masírování vkládám se ke mě vrací ve formě pozitivní zpětné vazby od klientů. To mi potvrzuje, že jdu tou správnou cestou, která mě naplňuje.

Celý život fyzicky pracuji a věnuji se sportu. Odjakživa mě zajímalo, jak ulevit tělu po celodenní dřině nebo sportovním výkonu. Už v dávném Egyptě a Číně používali masáž jako léčebný prostředek. Dnes je bez pravidelných masáží jakýkoliv vrcholový sport téměř nemyslitelný.

Masáže slouží jako prevence zdravotních problémů. Relaxace působí proti každodennímu stresu, navíc spoustě lidí chybí obyčejný lidský dotek.

Vždy mně moc potěší, když klient po masáži odchází v lepším fyzickém a psychickém stavu než v jakém za mnou přišel.

Vzdělání

Masáže jsem se učil ve Vzdělávacím zařízení Zdravotně hygienických služeb ve Zlíně od lektorů masérů a fyzioterapeutů s dlouholetou praxí v lázních a Rehabilitačních odděleních. Tam jsem absolvoval dva základní masérské kurzy, ze kterých vychází i moje masáže.

  • 2019 – sportovní masáž ( 69-037-M )
  • 2021 – masér ve zdravotnictví

Jako správný profesionál si postupně rozšiřuju své znalosti a dovednosti tak abych mohl poskytovat svým klientům špičkové služby. Více na stránce CERTIFIKÁTY.

Praxe

Od roku 2019, kdy jsem dokončil kurz Sportovní masér, masíruji rodinu a kamarády. V roce 2021 jsem ukončil kurz Masér ve zdravotnictví. Během tohoto kurzu jsem měl praxi v Lázních Luhačovice, na Rehabilitačním oddělení Krajské Nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, ve Vzdělávacím zařízení zdravotně hygienických služeb ve Zlíně.

Od roku 2022 pracuji jako masér OSVČ na hlavní činnost.